Asmeninė makiažo pamoka

Makiažą pasidaryti sau yra visai nesudėtinga. Šios makiažo pamokos metu atskleisiu jums visas veido subtilybes, padėsiu pažinti jūsų bruožus, parodysiu pačias svarbiausius technines gudrybes, kad makiažą sau pasidarytumėte ne tik profesionaliai, bet ir labai greitai. Ši pamoka yra 100proc. praktinė, nereikia nieko žymėtis ar klausyti teorijos. Viską išmokau čia ir dabar :)

Kristina Gasperas nuotr.

Žingsnis po žingsnio  atlikdama makiažą, rodydama makiažo eigą, techniką, modeliuodama ir pritaikydama  spalvas būtent jums asmeniškai. Tuo pačiu metu Jūs atkartosite veiksmus kitoje veido pusėje. Ši mokymo sistema yra laiko patikrinta ir pati efektyviausia :).

Pamokos eigoje išmoksime:

* dengti makiažo pagrindą, maskuoti paakių zoną ir smulkius odos trūkumus, modeliuoti veido kontūrą, tinkamai ryškinti skruostus (1val);

* kaip pasidažyti antakius šešėlių ir pieštuko pagalba, kad harmoningai papildytų veido morfologiją;

* profesionaliai atlikti akių makiažą. Pradžioje mokysimės šešėlių dengimo technikos ir linijų retušavimo, pasirinkdamos derančias spalvas, kad pasidaryti lengvą, gaivų ir natūralų makiažą, tinkamą kiekvienai dienai (1 val.);

* Atlikę dieninį akių makiažą, pereisime prie vakarinio/šventinio paryškinimo. Modeliuojame akies formą, praktikuojamės pravedimo/kontūro techniką, išbandome dūminio makiažo principus, mokomės pabrėžti lūpų grožį, kad suteikti putlupo, arba preciziškos simetrijos ryškių lūpų makiažui. (1val.);

Prieš mūsų susitikimą elektroniniu paštu persiunčiu teorinę medžiagą, kad turėtumėte laiko susipažinti su informacija, susidaryti klausimyną.

Asmeninės makiažo pamokos metu naudosime priemones iš mano profesionalaus vizažisto rinkinio. Taip pat atsineškite savo kosmetikos krepšelį, patarsiu, kaip teisingai naudoti turimas priemones ir kartu nuspręsime, kokių būtinų priemonių ar įrankių reikia įsigyti. Duosiu nuorodas, kur įsigyti kokybiškų produktų už mažesnę kainą. Turėsite galimybę užsisakyti Make Up For Ever kosmetikos.

Nepriekaištingas makiažas-nuolatinės praktikos rezultatas. Šios pamokos metu išgirsite visą informaciją, pamatysite praktinę demonstraciją, ir pati išbandysite atlikimo technikas, reikalingas profesionaliam makiažui sukurti, kad sulig kiekviena diena tobulėtų jūsų įgūdžiai. Atsakysiu į visus rūpimus klausimus ir paskatinsiu toliau domėtis grožio pasauliu.

Trukmė apie 3 val.

Kaina 50 Eur.

Registracija asmeninei makiažo pamokai tel. +37067818433

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s